Březen byl plný cestování, učení a sdílení. S workshopy a odbornými semináři jsme se vydali na cestu napříč Českem. A projeli jsme toho opravdu hodně: byli jsme v Praze, Českých Budějovicích, Jihlavě i v Olomouci.

Nejprve se Lukáš s Aničkou vydali do Domu dětí a mládeže České Budějovice. Následovaly návštěvy ScioŠkol v Jihlavě a Olomouci, které skvěle odvedli Denisa a Lukáš.

Olomoucká Expediční základní ScioŠkola o práci našich lektorů napsala: “Lukáš a Denisa nám přiblížili, jak vlastně nevidomí žijí každodenní život, jaké situace a příhody se jim třeba stávají. Děkujeme za to. Při reflexi naši žáci uvedli, že tento workshop byl pro ně velmi zajímavý, a rádi by si vyzkoušeli workshop také s neslyšícími.

Tři nabité dny jsme strávili u našeho tradičního klienta, v Základní škole Na Beránku v pražských Modřanech. Tam se postupně vystřídaly dvě dvojice lektorů: Anička s Lukášem a Denisa s Alenou. Měsíc jsme zakončili Kurzem pro asistenty pedagoga Žák se zrakovým postižením a jeho podpora při vzdělávání.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří se našich workshopů zúčastnili a všem, kteří nás přijali ve svých školách. Těšíme se na další setkání spolu s vámi!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

TOPlist ("neviditelný bod") 824752